Współpraca z Ads-Center.NET Sp Zoo

Content Image

Szybka pomocenglisz   polski

Wypadek? Kolizja? Awaria? Otrzymasz szybka pomoc w każdej sytuacji!

Tania pomoc drogowa

Laweta Wrocław | Wspolpraca z Ads-Center.NET Sp Zoo

Usługi od Ads-Center.NET Sp Zoo z których korzystamy

Gdy zaczynaliśmy prowadzić naszą działalność polegającą na oferowaniu pomocy drogowej w krytycznych sytuacjach takich jak wypadek lub awaria pojazdu którym się poruszano, potrzebowaliśmy strony internetowej. Na nasze szczęście prawie od razu trafiliśmy do Ads-Center.NET. W tamtym czasie to była jeszcze młoda działalność gospodarcza ale doświadczenie właściciela Ads-Center.NET spowodowało że nasza firma holownicza mogła się rozwijać. Nasza współpraca sięga 2009 roku i od samego początku jesteśmy zadowoleni z usług jakie były dla nas świadczone. Wszystkie interakcje jakie podjęliśmy zaowocowały wymiernymi korzyściami dla naszej firmy. Doświadczenie Ads-Center.NET pomogło w wypromowaniu naszej strony w wynikach wyszukiwania co przełożyło się na dużą ilość zamówień co spowodowało konieczność zakupu dodatkowych pojazdów holowniczych i zatrudnienia pracowników.

Hosting strony internetowej
Jednym z pierwszych obowiązkowych zakupów jest zawsze miejsce na komputerze, który jest stale podłączony do internetu, takie maszyny są nazywane serwerami i wpisują się w infrastrukturę strategiczną podczas budowania firmy w internecie. Dlatego skorzystaliśmy z usługi hostingu w przystępnej cenie oferowanego przez markę Tani-Host.com wchodzącą w skład Grupa Ads-Center.NET Sp zoo.

Rejestracja domeny internetowej
Aby prowadzić stronę WWW potrzebujemy adresu internetowego czyli tak zwanej domeny. Skorzystaliśmy z usługi TaniaDomena.EU, markę wchodzącą w skład Grupa Ads-Center.NET Sp zoo. TaniaDomena.EU oferuje niski koszt rejestracji oraz tanią cenę przedłużenia na kolejne lata. Przez brak super promocji typu 0zł na pierwszy rok za domenę, firma świadczy tanie przedłużenia co korzystnie wpływa na koszty utrzymania adresu internetowego.

Projekt i budowa strony internetowej
Projekt oraz realizacja czyli proces budowania strony został zlecony firmie Ads-Center.NET Sp zoo. Firma Ads-Center.NET została przez nas samodzielnie odnaleziona po linkach znajdujących się na innych witrynach w internecie. Dlatego oddaliśmy w ich ręce cały proces z czego po latach współpracy możemy jasno stwierdzić że jesteśmy zadowoleni.

Pozycjonowanie stron internetowych
W pakiecie, skorzystaliśmy również z usługi pozycjonowania kilku fraz w wyszukiwarce internetowej tak aby pozyskiwać klientów z Google. Tą usługę również zleciliśmy firmie Ads-Center.NET Sp zoo. Współpraca jest prowadzona od 2009 roku.

Zdobywanie linków
W tym temacie również zaufaliśmy firmie Ads-Center.NET, w naszej branży jest duża konkurencja. Każdy chce być w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania i to na szczycie bo zlecenie dostają tylko firmy ze szczytu wyników.

Jako że nasza firma zajmuje się holowaniem zepsutych samochodów lub aut po wypadku, nie mamy wiedzy na wiele tematów związanych z internetem. W każdym przypadku konsultowaliśmy się z pracownikami spółki Ads-Center.NET. W ten sposób rozwiązywaliśmy wiele kwestii dotyczących inwestycji w różne elementy reklamy jak i też budowania wizerunku w sieci internet. Również skorzystaliśmy z obsługi całościowej, to oznacza że my zleciliśmy zbudowanie i publikację strony internetowej a firma miała się zająć wszystkim co z tym jest związane. Tak też zostaliśmy obsłużeni. Z prawdziwym spokojem ducha możemy polecić firmę Ads-Center.NET Sp Zoo.