LAWETA - WROCŁAW

Content Image

Szybka pomocenglisz   polski

Wypadek? Kolizja? Awaria? Otrzymasz szybka pomoc w każdej sytuacji!
Laweta - autolawetaAutolawety Wrocław

Pomoc drogowa holtrans

Laweta - Wrocław - Autolaweta - Serwis 24H.Laweta Wrocław
Nasz firma nie wypożycza lawet my tylko oferujemy usługi przewozu autolawetami - lawetami, oraz drobne naprawy na miejscu awarii. Gwarantujemy, że nasze lawety są w doskonałym stanie technicznym i nie zawiodą podczas transportu.

Nasi pracownicy czekają do państwa całodobowej dyspozycji. Są oni profesjonalnie przygotowani nie tylko pod względem transportu uszkodzonych aut, ale również posiadają niezbędną wiedzę, która umożliwia przeprowadzenie drobnych napraw na miejscu awarii. Bardzo pomocne są przy tym nasze lawety, która poprawiają nie tylko komfort pracy naszych pracowników, ale również sprawią ja, że stres związany z awarią samochodu nie będzie dla Państwa tak dotkliwy.

Laweta Wrocław
Dysponujemy trzyosobowymi i siedmioosobowymi auto lawetami, którymi w razie potrzeby udamy się w każdy zakątek Kraju lub Europy. Każdy przewożony pojazd jest przez nas odpowiednio zabezpieczony, zamocowany za cztery koła do platformy poprzez trzypunktowe, pięciotonowe pasy transportowe, dodatkowo jeszcze posiadamy ubezpieczenie OC PRZEWOŹNIKA. Oferujemy również dodatkowy przewóz nawet dwóch aut równocześnie na specjalnie przygotowanej lawecie. Mogą być Państwo pewni, że nasze lawety są przygotowane do każdej akcji na terenie całej Europy.

W skład naszej floty wchodzą nie tylko Lawety i Autolawety, posiadamy również auta zastępcze i pięcioosobowego Nissana Navare Mobilny Serwis, który dzięki napędowi 4x4 i trzytonowemu uciągowi jest wstanie dostać się praktycznie wszędzie (podziemny parking, błoto czy zaspy śnieżne, itp). Korzystając z naszych usług macie pewność, że otrzymacie pomoc w każdej sytuacji i o każdej porze a w dodatku stawiamy na wysoką jakość usług , niskie ceny i uśmiech zadowolonego klienta. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy samochodzie, który odmówił posłuszeństwa proszę zadzwonić do nas a my pospieszymy z naszymi lawetami na pomoc o każdej porze dnia i nocy.

Nasz całodobowy telefon alarmowy 726-102-102


ZapraszamyAutolaweta pojazd ciężarowy (pojazd lawetowy), przystosowany konstrukcyjnie do przewozu pojazdów, czyli zabudową-platformą stałą z wysuwanymi najazdami, albo ruchomą z opuszczaną platformą w całości lub częściowo, nie posiadającą burt bocznych. Autolaweta po zamontowaniu oświetlenia ostrzegawczego i odpowiednim doposażeniu oraz oznakowaniu np.żółtym pasem, często jest rejestrowana jako pojazd specjalny POMOC DROGOWA.

Przykładowe dane naszych Autolawet (Pomocy Drogowych):Autolaweta Citroen Jumper 2.2hdi 120KM
Rok produkcji Autolawety 2010
Platforma aluminiowa
Max.ilość pasażerów dwóch
Laweta Wrocław
Autolaweta Citroen Jumper 2.8hdi 128KM
Rok produkcji 2005 Autolaweta Dubelkabina
Platforma stalowo aluminiowa
Max.ilość pasażerów sześcioro
Autoaweta Wrocław

Laweta jest to przyczepa, przystosowana do przewozu pojazdów wyposażona w platworme stałą lub uchylaną.

Przykładowe dane naszych lawet:
Laweta dwuosiowa DMC 2500kg
stała platforma o wymiarze 500x200cm
Ładowność 2000kg
Laweta Wrocław